Avløserkurs høsten 2011

Under «les mer» er ei liste over de som gikk avløserkurs høsten 2011:

Her er liste over de som gikk avløserkurs høsten 2011:

 

Navn

  Telefon E-postadresse Adresse Fødselsdato
Martin Eidem 14     7580 Selbu  
Martin Skogmo   40633303 martin.skogmo@hotmail.no Innbygda, 7580 Selbu 05.10.1996
Benjamin R. Bjørgen 21   ben.rb@live.com Fløan, 7510 Skatval  
Erlend Hofsmo 14   Erlend.hofsmo@neanett.no 7580 Selbu 31.01.97
Per L. Evjen 14 95201350 perevjen@hotmail.com 7580 Selbu  
Torstein Renå 14 919 99 624

mkrenaa@hotmail.com 7580 Selbu 11.04.97
Per Odd Folden       folper@jbv.no Kvasshaugen 57510 Skatval 04 06 59 
Tor Aslak Folden      folper@jbv.no Kvasshaugen 57510 Skatval 21 08 94
Erik Vollan Stokke 14   Ingfrid.vollan.stokke@selbusparebank.no Hårstadlia 6, 7580 Selbu 26.02.97
Odd Peder Hoem 16        
Anne Marie Olsen 27 40747528 Annmario468@hotmail.com Stjørdal 28.06.84
Morten Hoås 14 95976796 Berit.hoas@hotmail.com   7580 Selbu 11.06.97
Jo Håkon Eidem 14 41193110 Jon-are-e@hotmail.com 7580 Selbu  
Jostein Børseth 62 92047525 kj.borseth@c2i.net 7520 Hegra 13.09.49
Marthe R. Græsli

30 93491105

martheul@hotmail.com 7590 Tydal 21.04.81

Peder Kristian Velve    99252868 95026122 (far) hvelv@online.no 7580 Selbu 19.09.97 
Marius Hansen 16 92260024 marius-hansen@hotmail.com 7580 Selbu 24.03.95  
Lars Morset 16 40326183 fusiongaming1@hotmail.com 7580 Selbu 20.02.95
Thomas R. Alstad   26 93442857 ridderavnidaros@gmail.com Fosslivegen 23
7500 STJØRDAL
12.11.85
Eirik Norbye 14 99338249   7580 Selbu 13.10.97
Håkon M. Aftret   90180718 affaon1@gmail.com 7580 Selbu  
Stig J Eidem   14 41238800 stig_johnny@hotmail.com 7580 Selbu  
Martin Gunnar Volden                              18 95 99 2332  Bjarne.Lamoy@selbu.kommune.no 7580 Selbu 09.02.1993
Trygve Aae 15 45493166

katta_1967@hotmail.com   23.06.96

Joakim Alsethaug   9023 1476   Hårstadlia 41, 7580 Selbu

 
Håvard Finnland Trøite

16 91780440   7584 Selbustrand 10.04.1995
Fredrik Vannebo 14 90801558 Lolinondoda_p@hotmail.com 7580 Selbu 04.12.1997
Magnus Stene 14   hivast@online.no 7580 Selbu  15.04.1997
Hans Christian Velve  15 45069375      08.02.1996